slide /fotky34267/slider/a7.jpg
 

Infolinka : +420 601 30 30 30

Po - Pá : 09:00 - 11:00 / 13:00 - 16:00 hod

Vlnité sklolaminátové role
Profilovaný vlnitý polyester - sklolaminát v roli Filon® a Guttagliss® PES pro zastřešení či opláštění přístřešků s vysokou životností. Sklolaminát je velice odolný vůči chemickému působení mnoha chemikálií. Pro tuto vlastnost je používán v zemědělství. Velký výběr z rozličných parametrů - různé výšky a barevná škála rolí o návinu až 30 bm (Řežeme na míru z návinu). Se zárukou 5 let na nerozbitnost proti krupobití a na teplotní stálost materiálu.

Trapézové polykarbonátové desky
Profilované trapézové nebo vlnité desky z polykarbonátu v kombinaci s ocelovou, dřevěnou nebo hliníkovou konstrukcí jsou kompletním řešením opláštění či zastřešení pro různé přístřešky a stavby. Mají vysokou pevnost a extrémně vysokou rázovou houževnatost. Provedení čirá a kouřově hnědá, desky hladké Marlon CS nebo s jemnou strukturou Marlon CSE® FR či hrubou strukturou Marlon CSE® originál . S oboustranným 2UV filtrem. Záruka 10 let.
Plný polykarbonát a plexiskla
Plné ploché a rovné polykarbonátové desky a plexiskla jsou určena zejména k bezpečnostnímu zasklení reklam, zimních zahrad a skleníků.. Široká nabídka těchto materiálů vhodná k užítí jak v exteriéru, tak v interiéru. Plexiglas®, Marlon FSX, Lexan® Exell pro zastřešení a opláštění s extrémně dlouhou životností, odolností a UV stálostí. Různé tloušťky, odstíny, povrchové struktury desek a formáty. S oboustranným 2UV filtrem. Záruka 10 let.
Vchodové stříšky a boční stěny
Ideální ochrana vstupu do budovy. Stříšky nad vchodové dveře jsou vyrobeny z kvalitního dutinkového polykarbonátu Lexan nebo Makrolon nebo v případě luxusní řady Glass ze silného akrylového skla (PMMA) a práškově lakovaných hliníkových profilů. Snadná montáž svépomocí. Vchodové stříšky Modulo , Guttavordach , Rondo , Swing , Ekonom , Agat , Arco , Arcus , Koral , Larus , Lazur , Leo , Meles , Olor , Onyx , Otis , Topaz , Turkus , Orion..
Zahradní skleníky a pařníky
Zahradní skleníky a foliovníky jsou z dutinkového polykarbonátu, kde hlavní předností je výborná tepelná izolace. Zahradní skleníky s touto odolnou a pružnou výplní, velice dobře odolávají nepříznivým povětrnostním vlivům, jako je déšť nebo krupobití. Dodáváme jako komplet stavebnici s montážním návodem. Skleníky 2 Dum , Gardentec , Trojska , Dvushka , Kyklop , Dodo , Calypso , Target , Venus , Uranus , Zeus , Ida , Hera , Sirius..

Zatravňovací dlažba a obrubníky
Ideální pro zpevnění travnatých ploch je systém Guttagarden Originál ze speciálního vysokopevnostního plastu HDPE (poly­ethy­lenu) je určen pro zpevnění parkovacích ploch, svahů, cest a chodníků nebo pro vjezdy a parkování. Tato dlažba neabsorbuje vodu potřebnou pro růst trávy a umožňuje výrazné zatravnění. Kotvící trny s maximální stabilitou. Snadná manipulace a rychlá a jednoduchá pokládka. Různé barvy, rozměry a výšky zatravňovacích kostek.
Vlnité bitumenové desky a šindele
Bitumenové - asfaltové desky Guttanit + Guttapral a šindele Guttatec představují ucelený systém pro ekonomické a funkční řešení nejrůznějších typů střech a obkladů stěn. Desky i šindele se vyznačují značnou pružností, pevností a odolností proti povětrnostním vlivům. Hlavními výhodami těchto krytin jsou jejich lehkost. Snadná manipulace a jednoduchá pokládka. Různé tvary, barevné odstíny či rozměry.. Nadstandardní záruka až 20 let !!

Protiradonové tvarovky Guttadrytek
ztracené bednění (tzv. "iglů") z vysokohustotního polyethylenu (HDPE) od 5 cm do 60 cm. Díky dutým pilířům má vysokou odolnost v tlaku. Tvarovky Guttadrytek ve tvaru kopule (iglů) vytvoří dokonalé  odvětrání podlahy a jsou ideální pro kompletní odvlhčení domu či odvlhčení sklepa a pro celkovou revitalizaci spodní stavby u starších objektů nebo budov s nefunkční izolací proti vodě a izolací proti radonu. Vhodné i pro vedení sítí..
Geotextilie - netkaný polyester
ideální separační, filtrační, ochranná vrstva pro rozličné typy stavebních konstrukcí. Geotextilie Guttatex o rozměru výšky 2 m x návin 50bm z netkaného polyesteru o gramáži od 150 do 500 g/m2 prodlužují životnost drenážních systémů a mají vysokou propustnost. Zajišťují dlouhodobé proudění vody ve směru kolmém na geosyntetikum a brání pohybu pevných částic ve směru proudící vody. Vyztužené geotextílie umožňují přenášet tahová napětí..

Nopové folie z polyetylenu
pevné a pružné nopové folie Guttabeta slouží jako drenáž a mechanická ochrana u novostaveb, u stávajících konstrukcí je ideální k odvětrání a odvlhčení staveb. Nopová fólie je fólie z vysokohustotního polyetylenu (HDPE) s polokuželovými výstupky (nopy) či hvězdicovými výstupky s větší pevností. Nopy umožňují proudění vzduchu. Nopová fólie účinně brání pronikání radonu. Různé tloušťky fólií a rozličné rozměry či barevná provedení dle potřeby pro využití..
Parotěsné, difusní, stavební folie
ekonomické a funkční řešení zastřešení a obkladů stěn. Střešní fólie v roli Guttafol, Eurofol, Tyvek, Parofol.. Patentovaný způsob výroby zajišťuje velkou pružnost, pevnost a odolnost při nízké hmotnosti. Parotěsné (parozábrana) fólie polyethylenové či reflexní + paropropustné (difúzní) fólie z polyethylenu či textilní či reflexní membrány jsou různé druhy podstřešních fólií v různých provedeních a rozměrech dle funkčního využití. Vysoká kvalita materiálů..

Drenážní systémy, odvodňovací žlaby
drenážní žlaby pro snadné odvodnění příjezdových cest, teras. Díky své nízké hmotnosti se s odvodňovacími žlaby dobře manipuluje. Dokonale hladký povrch zajišťuje výborné odtokové parametry. Nezbytnou součástí je drenážní trubka z PVC pro dokonalé odvodnění staveb a je nezbytnou součástí drenážních systémů. Jsou chemicky a mechanicky odolné a mají prakticky neomezenou životnost. Výrábí se v různých provedeních a rozměrech..
Stavební chemie a pomůcky
montážní pěny Guttafoam či Red Label, vysokopevnostní tmely a lepidla Megafix, chemické kotvy Gutta, bitumenový tmel, lepidlo na polystyren a cihly Guttafoam, elastické těsnící pásy, tekutá hydroizolace Disprobit či Hydrostop, tekuté lepenky, silikony, impregnace, penetrace SO disperze, asfaltový penetrační lak Guttabit ALP a různé chemické přísady např. Wintermax, včetně příslušenství jako jsou aplikační pistole naleznete v naší nabídce.

Nabídka prosvětlovacích plastových materiálů pro zastřešení či opláštění všech staveb :

Komůrkové - dutinkové polykarbonátové desky - Polykarbonáty PC :

Lexan® Thermoclear® ; Makrolon® ; Sunlite® ; Guttagliss® Dual® ; Marlon® ST ; Multiclear®

Trapézové + vlnité polykarbonátové a sklolaminátové desky - Polykarbonáty PC Polyester PES :

Marlon® CS ; Marlon® CSE FR ; Marlon® CSE (Originál) ; Guttagliss® Makro

Stěnové komůrkové panely z polykarbonátu PC a polyvinylchloridu PVC :

Guttagliss® Easy Click ; Guttagliss® Paneel ; Makrolon® Click ; Marlon® ClickFix

Vlnité - sklolaminátové role a desky - Polyester PES :

Filon® ; Guttagliss® PES ; Owellan® ; Sintostamp®

Plné desky - Polykarbonát PC + Polystyrol + Polymetakrylát + Polyvinylchlorid PVC + Plexisklo :

Lexan® Exell® ; Makrolon® ; Palsun® ; Plexiglass® ; Hobbyglass® ; Acrylcolor® ; Hobbycolor®

Zahradní skleníky a zahradní pařníky - Polykarbonátové PC :

Gardentec® Classic ; Trojska ; Dvushka ; Econom ; 2DUM ; Gardentec® F

Vchodové stříšky a boční stěny - Komůrkové Polykarbonátové PC + Akrylové sklo + Plexisklo :

Gutta® Modulo ; Guttavordach ; Rondo ; Standard ; Swing ; Econom

Hliníkové pergoly + Terasová markýza - Aluminium AL + Textílie :

Terrassendach Original

Nabídka stavebních + střešních + izolačních materiálů pro stavby všeho druhu :

Bitumenové vlnité desky , šindele a pásy - Oxidovaný a modifikovaný asfalt :

Guttanit 14 ; Guttapral 9 ; Guttapral 10 ; Guttatec 4TAB ; Beaver ; Rectangular ; Irregular ; Hexagonal

Plechové krytiny + Oplechování střech + střešní program - Hliníkové a pozinkované :

Guttatop ; Alfa ; Omega

Střešní , podstřešní , podlahové a zahradní fólie - Textílie :

Guttafol® ; ALU Therm ; Parofol ; Eurofol ; Tyvek® ; Guttafol® Reflex ; Sunflex Floor + Foam

Spodní stavba - Nopové fólie + Geotextílie + Drenáže + Odvodnění + Izolace proti vlhkosti :

Guttabeta® ; Star ; Drain ; T20 ; T50 Linear ; Guttatex® ; Guttadrytek®

Stavební chemie - PU pěny + Chemické kotvy + Tmely a lepidla + Aplikační pistole :

Red® Label ; Guttafoam®

Stavební příslušenství - Maltovníky vědra vany řezné a diamantové kotouče + pytle a pásky :

Guttaflex® ; Diamant® Segment

Armovací tkaniny perlinky + rabicové pletivo + sítě a izolace :

Vertex® ; Vertex G120

Terasová prkna + ploty + obkladové panely + interiérové dekorace :

WPC Guttadeck® ; Guttafence® ; Guttapanel® ; Metalefekt

Zatravňovací dlažba a obrubníky + Kompostéry + Zahradní textílie :

Guttagarden® ; Rasenwabe ; Ecopanel ; Guttadeck® ; Guttaplane® ; Winter®

Švýcarské nože + Střešní a izolační příslušenství ke všem materiálům :

Victorinox® ; Guttaband ; Butylband

Jsme rádi, že jste navštívili tyto webové stránky a budete si z pohodlí domova vybírat nejširší a nejlevnější sortiment z naší nabídky prosvětlovacích , stavebních , izolačních , zahradních materiálů na tomto eshopu www.LevnyPolykarbonat.cz

MGYwZDRkNT