Záruka a reklamace

Aktualizace článku : 05.01.2023

Záruční a reklamační podmínky :

REKLAMACE :

Upozornění: Dle obchodních podmínek je kupující je povinen při přejímce řádně zkontrolovat dodané zboží a případné rozdíly v množství a kvalitě zaznamenat do dodacího, případně i přepravního listu a neprodleně tuto skutečnost oznámit prodávajícímu. Kontaktujte nás prosím na tel. + 420 606 43 43 44 nebo e-mail : levnypolykarbonat@gmail.com . Do těchto listin je třeba uvést rovněž i veškeré zjevné závady zjištěné při přejímce zboží - např. poškozený obal.

V případě , že došlo k záměně materiálu, zboží můžete předat osobně, nebo nám je zaslat na níže uvedenou adresu a my Vám je obratem vyměníme za nové. Chcete-li reklamovat obtížně přepravitelné zboží, kontaktujte nás prosím na tel. + 420 606 43 43 44 nebo e-mail : levnypolykarbonat@gmail.com , kde s Vámi domluvíme způsob přepravy.

Ke zboží přiložte daňový doklad (fakturu), který jste obdrželi při koupi, nebo alespoň číslo objednávky.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE 14 TI DENNÍ LHŮTĚ :

Právo na vrácení zboží bez udání důvodu máte dle §53 odst.7 občanského zákoníku do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží, v případě, že jste spotřebitel. Právo na vrácení máte i v případě objednání přes internet a následném osobním odběru na některém z našich skladů.

UPOZORNĚNÍ : Materiál řezaný na míru (na zakázku) nelze vrátit !! Stejně tak v případě, že byly materiály z vaší strany jakkoli poškozeny při manipulaci a není možné je dále nabízet do prodeje !!

Ke zboží přiložte prohlášení o odstoupení od kupní smlouvy a dále daňový doklad (fakturu), který jste obdrželi při koupi, nebo alespoň číslo objednávky.

Kontaktujte nás prosím na tel. + 420 606 43 43 44 nebo na náš e-mail : levnypolykarbonat@gmail.com

ZÁKONNÁ ZÁRUČNÍ DOBA ZBOŽÍ :

Na veškeré spotřební zboží se vztahuje zákonná záruční doba 24 měsíců, na většinu desek máme prodložené záruky 10 až 20 let. Pro případ nákupu přes e-shop běží záruční doba ode dne doručení zboží na vaši adresu, případně od osobního převzetí. Datum objednání nebo zaplacení zde nehraje žádnou roli.

PRO VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY UČINĚNÉ OD 05.01.2023 POUŽÍT INFOLINKU NEBO PSÁT NA EMAIL : 

INFOLINKA  :

+ 420 606 43 43 44

e-mail : levnypolykarbonat@gmail.com

 

YWJhMWIwMD