Vítáme vás v internetovém obchodě Levný Polykarbonát CZ

Tento obchod se specializuje na on-line prodej, poradenství a realizace montáží prosvětlovacích plastových střešních krytin a jiných systémů pro zastřešení a opláštění exteriérů či interiérů budov.. V našem e-shopu naleznete pouze atestované levné polykarbonáty a levné polykarbonátové desky světoznámých značek, na trhu dlouho působících a prověřených výrobců za nejlevnější ceny v ČR !

Máme pro Vás 5 vzorkoven a 4 výdejní sklady v ČR + zajišťujeme dopravu po celé ČR :

Volejte :

Po - Pá : 9:00 hod - 12:00 hod / 13:00 hod - 17:00 hod

Hot-line : +420 601 30 30 30

Office : +420 241 40 59 96

E-mail : info@levnypolykarbonat.cz

Webové stránky jsou ve výstavbě. E-shop prochází grafickou úpravou a především jeho obsahová část se postupně naplňuje sortimentem od renomovaných výrobců polykarbonátových desek. Ostrá verze e-shopu bude funkční od 03.04.2017. Materiály, které jsou již v e-shopu vloženy i s našimi prodejními cenami slouží jako katalog pro porovnání s konkurenčními prodejci  a především pro Váš vhodný výběr k zakoupení. Máte-li zájem o nákup či poradenství pište na email nebo volejte na uvedená čísla. V případě nákupu si stačí zapsat kódové označení produktu a poslat výpis (seznam) e-mailem, kde uvedete k tomuto ještě vaše kontaktní údaje a my toto celé přijmeme jako objednávku a obratem vás budeme kontaktovat.

Komůrkový dutinkový polykarbonát
Tyto komůrkové dutinkové polykarbonáty a polykarbonátové desky PC jsou pružné a odolné materiály vyrobené z kvalitního plastu (polykarbonátu PC) opatřené jednostranným 1UV filtrem nebo oboustranným 2UV filtrem bez rizika vzniků střepů. Tabule z polykarbonátu jsou ideální pro zastřešení pergol a zahradních přístřešků a skleníky. Využití nacházejí v průmyslu i zemědělství jako tepelně izolační prosklení světlíků, obvodových stěn hal. Komůrkový polykarbonát se ve velkém měřítku používá i pro zastřešování sportovních stadionů, autobusových i vlakových nádraží, nákupních center. Nabízíme desky z komůrkového polykarbonátu v síle od 4mm do 40mm, které je možné za studena ohýbat do oblouku podle nosné konstrukce. U nás v eshopu jsou k dodání přijatelně levné polykarbonáty různých značek desek od renomovaných výrobců např. Makrolon ®, Lexan ® Thermoclear, Sunlite ®, Guttagliss ® Dual, Marlon ® ST apod.. a od těchto značek různé tloušťky, struktury, formáty a odstíny desek. Záruka je 10 let.
Profilované polykarbonáty TRAPÉZ
Tyto trapéz desky z polykarbonátu PC profil TR 76/18 mm v kombinaci s ocelovou, dřevěnou nebo hliníkovou konstrukcí jsou kompletním řešením pro různé přístřešky a zastřešení. Prosvětlovací polykarbonátové trapézové desky tl. 0,8 mm s hladkým (bez struktury krupičky) a hrubým (se strukturou krupičkou) povrchem vyrobené z vysoce odolného polykarbonátu. Vhodné na zastřešení pergol, přístřešků i jiných konstrukcí. Jednostranná 1UV a oboustranná 2UV ochrana. Barva čirá a bronz. Trapézové polykarbonátové desky mohou být bez problémů použity společně se známými a na trhu běžně dostupnými střešními systémy. Vysoká průhlednost a velmi dobrý prostup světla jsou jen nepatrnou částí výhod, který tento materiál nabízí. Jsou odolné vůči krupobití i ostatním vlivům počasí. U nás v eshopu jsou k dodání přijatelně levné polykarbonáty různých značek desek od renomovaných výrobců např. Marlon ® CS, Marlon ® CSE, Suntuf ® CS, Guttagliss ® Makro apod.. a od těchto značek různé formáty a odstíny a struktury desek. Záruka je 10 let.


Profilované polykarbonáty VLNA
Tyto vlnité desky z polykarbonátu PC profil VL 76/18 mm v kombinaci s ocelovou, dřevěnou nebo hliníkovou konstrukcí jsou kompletním řešením pro různé přístřešky a zastřešení. Prosvětlovací polykarbonátové vlnité desky tl. 0,8 mm s hladkým (bez struktury krupičky) a hrubým (se strukturou krupičkou) povrchem vyrobené z vysoce odolného polykarbonátu. Vhodné na zastřešení pergol, přístřešků i jiných konstrukcí. Jednostranná 1UV a oboustranná 2UV ochrana. Barva čirá a bronz. Vlnité polykarbonátové desky mohou být bez problémů použity společně se známými a na trhu běžně dostupnými střešními systémy. Vysoká průhlednost a velmi dobrý prostup světla jsou jen nepatrnou částí výhod, který tento materiál nabízí. Jsou odolné vůči krupobití i ostatním vlivům počasí. U nás v eshopu jsou k dodání přijatelně levné polykarbonáty různých značek desek od renomovaných výrobců např. Marlon ® CS, Marlon ® CSE, Suntuf ® CS, Guttagliss ® Makro apod.. a od těchto značek různé formáty a odstíny a struktury desek. Záruka je nadstandardních 10 let..
Plný plochý polykarbonát plexisklo
Tyto plné ploché polykarbonáty a polykarbonátové desky PC jsou rovné (ploché) desky vyrobené z nerozbitného polykarbonátu mono GP (bez UV filtru) a mono UV (s 2UV filtrem). Připomínají sklo nebo plexi, na rozdíl od těchto materiálů jsou nerozbitné a odolné vůči nárazům. Jsou dodávány čirém bezbarvém provedení, výrobce však nabízí i bronz a jiné barvy, stejně tak i tabule hladké i strukturované (struktura reliéf). Plné polykarbonáty díky vysoké průsvitnosti a praktické nerozbitnosti nacházejí široké uplatnění v různých odvětvích, a to jak v interiéru ( bez UV filtru ), tak i v exteriéru ( výhradně s 2UV filtrem ) Nabízíme desky z plného polykarbonátu v síle od 0,75mm do 15mm, které je možné za studena ohýbat do oblouku podle nosné konstrukce. U nás v eshopu jsou k dodání přijatelně levné polykarbonáty různých značek desek od renomovaných výrobců např. Makrolon ®, Palsun ®, Marlon ® FSX, Gutta ® , Lexan ® Exell D® apod.. a od těchto značek různé formáty a odstíny a struktury desek. Záruka je nadstandardních 10 let..

 


 

V tomto on-line obchodě naleznete polykarbonáty a polykarbonátové desky a kompletní montážní příslušenství pro úspěšnou montáž realizovanou buď svépomocí dle montážních návodů nebo po dohodě s našimi techniky lze využít profesionální a zkušené montéry z našich pracovních řad. Mezi nejprodávanější sortiment patří a největšího zájmu od našich zákazníků si získaly materiály mezi něž patří komůrkový dutinkový polykarbonát značek : Lightsun® 1UV , Sunlite® 1UV , Makrolon® 1UVLexan® Thermoclear® 2UV a nebo plné ploché polykarbonáty značek : Makrolon® 1UV a 2UVPalsun® 1UV a 2UVLexan® Exell D® 2UV či profilované trapézové a vlnité polykarbonátové desky 1UV a 2UV značek : Marlon® CS Marlon® CSESuntuf® CS apod. Všechny polykarbonáty mají vlastní certifikáty kvality, minimálně jednostranný 1UV filtr poskytujeme na všechny polykarbonátové desky nadstandardní prodlouženou záruku 10 let a dokonce i 20 let !

Máme pro Vás zajištěnu dopravu vlastními nákladními vozy až do délky zboží 7 m po celé České republice a nebo možnost vyzvednutí si objednaného zboží na některém ze 4 výdejních skladů a odběrných míst v ČR !

Také dodáváme :

Plné desky z PC (polykarbonátu)
PMMA (polymetylmetakrylát) desky Extrudované
Dutinkové desky z PC (polykarbonátu)
Prosvětlovací panely Rodeca
Desky z houževnatého Polystyrenu (HIPS)
Fasádní obklady z HLP (MAX EXTERIOR)
PP(Polypropylenové) a PVC (Polyvinylchloridové) fólie
Kompozitní fasádní obklady (Alucobond)
Alu kompozitní panely (Dibond, Alupanel, Hylite, Bond)
Trapézové a vlnité
Desky z PVC (Polyvinylchloridové), PET (Polyetylenové), PC (Polykarbonátové)
Dutinkové a sendvičové desky z PP (Polypropylenu)
Stavebnicové systémy pro prosvětlování střech a stěn
Desky s antibakteriální úpravou
Z PMMA (polymetylmetakryláti)  a PE (Polyetylénu)
Sendvičové desky Play-Tec
PMMA (polymetylmetakrylát) lité
Protihlukové stěny z PMMA (polymetylmetakrylátu) a PC (polykarbonátu)
Sendvičové desky
Desky ze Styrolakrylnitrilu (SAN)
Technické plasty z: PP, PE, PVDF, ABS,PA, PEEK, PTFE, atd.
Dekorativní sendvičové desky Design Composite
Profily a tyče z PVC, PC, POM, PA, PMMA, PE, PP, PTFE, PVDF, atd.
Lehčené sendvičové desky pro reklamu Kapa, Foam-X
Balící, ochranné a stavební fólie
PET a PETG desky
PVC desky vypěněné, integrální, kompaktní
Příslušenství pro
Montáž prosvětlovacích prvku
Lepidla na plasty

Jsme rádi, že jste navštívili tyto webové stránky a budete si z pohodlí domova vybírat nejširší a nejlevnější sortiment polykarbonátů na tomto eshopu www.LevnyPolykarbonat.cz


 

MmNjOGY5N