VÝROBCI MATERIÁLŮ :


slide /fotky34267/slider/slider_komurky_polykarbonat-1.png
slide /fotky34267/slider/slider_trapez_polykarbonat-1.png
slide /fotky34267/slider/slider_vlna_sklolaminat-1.png
slide /fotky34267/slider/slider_plny_polykarbonat-1.png
 

Vítáme vás v on-line obchodě Levný Polykarbonát :

Komůrkové polykarbonátové desky:
Tyto komůrkové dutinkové polykarbonáty a polykarbonátové desky PC jsou pružné a odolné materiály vyrobené z kvalitního plastu (polykarbonátu PC) opatřené jednostranným 1UV filtrem nebo oboustranným 2UV filtrem bez rizika vzniků střepů. Tabule z polykarbonátu jsou ideální pro zastřešení pergol a zahradních přístřešků a skleníky. Využití nacházejí v průmyslu i zemědělství jako tepelně izolační prosklení světlíků, obvodových stěn hal. Komůrkový polykarbonát se ve velkém měřítku používá i pro zastřešování sportovních stadionů, autobusových i vlakových nádraží, nákupních center. Nabízíme desky z komůrkového polykarbonátu v síle od 4mm do 40mm, které je možné za studena ohýbat do oblouku podle nosné konstrukce. U nás v eshopu jsou k dodání přijatelně levné polykarbonáty různých značek desek od renomovaných výrobců např. Makrolon ®, Lexan ® Thermoclear, Sunlite ®, Guttagliss ® Dual, Marlon ® ST apod.. a od těchto značek různé tloušťky, struktury, formáty a odstíny desek. Záruka je 10 let.
Trapézové polykarbonátové desky:
Tyto trapéz desky z polykarbonátu PC profil TR 76/16 mm v kombinaci s ocelovou, dřevěnou nebo hliníkovou konstrukcí jsou kompletním řešením pro různé přístřešky a zastřešení. Prosvětlovací polykarbonátové trapézové desky tl. 0,8 mm s hladkým (bez struktury krupičky) a hrubým (se strukturou krupičkou) povrchem vyrobené z vysoce odolného polykarbonátu. Vhodné na zastřešení pergol, přístřešků i jiných konstrukcí. Jednostranná 1UV a oboustranná 2UV ochrana. Barva čirá a bronz. Trapézové polykarbonátové desky mohou být bez problémů použity společně se známými a na trhu běžně dostupnými střešními systémy. Vysoká průhlednost a velmi dobrý prostup světla jsou jen nepatrnou částí výhod, který tento materiál nabízí. Jsou odolné vůči krupobití i ostatním vlivům počasí. U nás v eshopu jsou k dodání přijatelně levné polykarbonáty různých značek desek od renomovaných výrobců např. Marlon ® CS, Marlon ® CSE, Suntuf ® CS, Guttagliss ® Makro apod.. a od těchto značek různé formáty a odstíny a struktury desek. Záruka je 10 let.


Vlnitý polyester sklolaminátové role:
Tyto vlnité sklolaminátové polyesterové role PES profil VL 76/18 mm v kombinaci s ocelovou, dřevěnou nebo hliníkovou konstrukcí jsou vhodné na pergoly, pro prosvětlení stěn i střech, garážové stání, stavbu ochranných přístřešků, zemědělské a průmyslové buduvy nebo například stavbu prodejních stánků. Sklolamináty jsou kompozitními materiály, tvořeny skleněnými vlákny a vytvrzenou umělou pryskyřicí. Vyznačují se vysokou pevností, odolností vůči chemikáliím i počasí, nízkou hmotností i cenou a dobrými hygienickými vlastnostmi. Barva Přírodní (Čirá) ; Žlutá a Zelená. Vysoká průhlednost a velmi dobrý prostup světla jsou jen nepatrnou částí výhod, který tento materiál nabízí. Použité materiály propůjčují výrobku výborné užitné vlastnosti, zejména pak vysokou odolnost vůči UV záření. U nás v eshopu jsou k dodání přijatelně levné sklolamináty různých značek rolí od renomovaných výrobců např. Filon ®, Owellan ®, Sintostamp ®, Guttagliss® PES apod.. a od těchto značek různé výšky rolí s návinem až 30 bm. Záruka je nadstandardních 5 let..
Plné ploché polykarbonátové desky:
Tyto plné ploché polykarbonáty a polykarbonátové desky PC jsou rovné (ploché) desky vyrobené z nerozbitného polykarbonátu mono GP (bez UV filtru) a mono UV (s 2UV filtrem). Připomínají sklo nebo plexi, na rozdíl od těchto materiálů jsou nerozbitné a odolné vůči nárazům. Jsou dodávány čirém bezbarvém provedení, výrobce však nabízí i bronz a jiné barvy, stejně tak i tabule hladké i strukturované (struktura reliéf). Plné polykarbonáty díky vysoké průsvitnosti a praktické nerozbitnosti nacházejí široké uplatnění v různých odvětvích, a to jak v interiéru ( bez UV filtru ), tak i v exteriéru ( výhradně s 2UV filtrem ) Nabízíme desky z plného polykarbonátu v síle od 0,75mm do 15mm, které je možné za studena ohýbat do oblouku podle nosné konstrukce. U nás v eshopu jsou k dodání přijatelně levné polykarbonáty různých značek desek od renomovaných výrobců např. Makrolon ®, Palsun ®, Marlon ® FSX, Gutta ® , Lexan ® Exell D® apod.. a od těchto značek různé formáty a odstíny a struktury desek. Záruka je nadstandardních 10 let..

 


Specializace na on-line prodej, poradenství a realizace montáží prosvětlovacích plastových střešních krytin a systémů pro zastřešení a opláštění exteriérů či interiérů budov. V e-shopu naleznete pouze atestované levné polykarbonáty a levné polykarbonátové desky světoznámých značek, na trhu dlouho působících a prověřených výrobců , za nejlevnější ceny v ČR !

V tomto on-line obchodě naleznete polykarbonáty a polykarbonátové desky a kompletní montážní příslušenství pro úspěšnou montáž realizovanou buď svépomocí dle montážních návodů nebo po dohodě s našimi techniky lze využít profesionální a zkušené montéry z našich pracovních řad. Mezi nejprodávanější sortiment patří a největšího zájmu od našich zákazníků si získaly materiály mezi něž patří komůrkový dutinkový polykarbonát značek : Makrolon® 1UVLexan® Thermoclear® 2UV, Sunlite® 1UV, Guttagliss® Dual® a nebo plné ploché polykarbonáty značek : Makrolon® 1UV a 2UVPalsun® 1UV a 2UVLexan® Exell D® 2UV či profilované trapézové a vlnité polykarbonátové desky 1UV a 2UV značek : Marlon® CS Marlon® CSESuntuf® CS apod. Všechny polykarbonáty mají vlastní certifikáty kvality, minimálně jednostranný 1UV filtr poskytujeme na všechny polykarbonátové desky nadstandardní prodlouženou záruku 10 let a dokonce i 20 let !

Máme pro Vás zajištěnu dopravu vlastními nákladními vozy až do délky zboží 7 m po celé České republice a nebo možnost vyzvednutí si objednaného zboží na některém ze 2 výdejních skladů a odběrných míst v ČR !

Také dodáváme :

Plné desky z PC (polykarbonátu) - PMMA (polymetylmetakrylát) desky Extrudované - Dutinkové desky z PC (polykarbonátu) - Prosvětlovací panely Rodeca - Desky z houževnatého Polystyrenu (HIPS) - Fasádní obklady z HLP (MAX EXTERIOR) - PP(Polypropylenové) a PVC (Polyvinylchloridové) fólie - Kompozitní fasádní obklady (Alucobond) - Alu kompozitní panely (Dibond, Alupanel, Hylite, Bond) - Trapézové a vlnité Desky z PVC (Polyvinylchloridové), PET (Polyetylenové), PC (Polykarbonátové) - Dutinkové a sendvičové desky z PP (Polypropylenu) - Stavebnicové systémy pro prosvětlování střech a stěn - Desky s antibakteriální úpravou Z PMMA (polymetylmetakryláti)  a PE (Polyetylénu) - Sendvičové desky Play-Tec - PMMA (polymetylmetakrylát) lité - Protihlukové stěny z PMMA (polymetylmetakrylátu) a PC (polykarbonátu) - Sendvičové desky - Desky ze Styrolakrylnitrilu (SAN) - Technické plasty z: PP, PE, PVDF, ABS,PA, PEEK, PTFE, atd. - Dekorativní sendvičové desky Design Composite - Profily a tyče z PVC, PC, POM, PA, PMMA, PE, PP, PTFE, PVDF, atd. - Lehčené sendvičové desky pro reklamu Kapa, Foam-X - Balící, ochranné a stavební fólie - PET a PETG desky - PVC desky vypěněné, integrální, kompaktní - Příslušenství pro Montáž prosvětlovacích prvku - Lepidla na plasty

Jsme rádi, že jste navštívili tyto webové stránky a budete si z pohodlí domova vybírat nejširší a nejlevnější sortiment polykarbonátů na tomto eshopu www.LevnyPolykarbonat.cz

+420 601 30 30 30 / +420 241 40 59 96


 

NDQ2M2M4YW